لیفت با نخ های خاردار

لیفت با نخ های خاردار

نخ های خاردار دو دسته هستند : پلی دی اوکسان ، پلی کاپرولاکتون . در این مقاله از لیفت با نخ های خاردار برایتان صحبت می کنیم .

لیفت با نخ های خاردار

بر روی این نخ ها خارهایی وجود دارد که از همان جنس هستند . پلی دی اوکسانون ماده ای قابل جذب است که این ماده در نخ های جراحی استفاده می شود . این نخ ها در جراحی های قلب و عروق ، جراحی پلاستیک و ارتوپد استفاده می شود .

پلی کاپرولاکتون در صنایع پزشکی و تهیه ی نخ های قابل جذب استفاده می شود . از این نخ ها در لایه ی زیر پوست کار گذاشته می شود و بعد از کار گذاری به واسطه ی پزشک و میزان مورد نظر او کشیده می شود .

نتیجه ی لیفت با نخ کاملا قابل مشاهده است . لیفت با نخ خاردار در درون بافت دو عملکرد دارد : لیفت برای کشش و حمایت بافت ، ترمیم بافتی به واسطه ی ساخت کلاژن .

کاربرد های لیفت با نخ های خاردار :

  • گونه ها .
  • ابرو ها .
  • کناره فک پایین .
  • گردن .
  • خط خنده .

روش لیفت با نخ های خاردار :

در این روش بیهوشی وجود ندارد و از بی حسی موضعی استفاده می شود . این عمل به صورت سرپایی انجام می گیرد . در این روش پس از بی حسی موضعی نخ های خاردار از یک قسمت وارد لایه ی پوست و از قسمت دیگر خارج می شوند .

در این روش هنگام عمل و بعد عمل از خونریزی و درد خبری نیست . هیچ اسکاری باقی نمی ماند . بعد عمل نیز به ریکاوری احتیاجی نیست .

پس از لیفت می توانید به انجام کارهای خود بپردازید .

اقدامات بعد از لیفت با نخ های خاردار :

  • تا دوهفته از انجام فعالیت های سنگین بپرهیزید .
  • آقایان بعد از لیفت صورت تا دو هفته صورت خود را نتراشید .
  • به مدت 2 ماه مناطقی که لیفت شدن را ماساژ ندهید .

 

 

دکتر زینب فرخ   پوست  مو ، زیبایی لیزر ( لیفت صورت با نخ  , از بین رفتن خط خنده , لیفت صورت با نخ PDO ، کاربردهای نخ PDO )

دکتر زینب فرخ ، با سابقه درخشان در زمینه پوست مو و زیبایی دارای مهارت و تجربه بالایی بوده که همین موضوع موجب محبوبیت بالای ایشان در میان افراد شده. ایشان با تجربه چندین ساله خود در زمینه زیبایی و جوانسازی پوست و مو فعالیت گسترده ای داشته و امروزه به یکی از شناخته ترین پزشکان در حوزه زیبایی  تبدیل شده اند. 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مقالات مرتبط

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

چاپ صفحه
پرینت