25 دسامبر

پروتز چانه

پروتز چانه

پروتز چانه می تواند تناسب چانه را افزایش دهد و موجب توازن بهتر با اجزای دیگر صورت شود . به طور معمول داشتن چانه ضعیف موجب چاق به نظر رسیدن گردن فرد می شود و همچنین باعث  بزرگ به نظر رسیدن یک بینی نرمال نیز می شود . به طور کلی جراحی پروتز چانه ساختار کلی صورت را بهبود می بخشد .

پروتز چانه پروتز

عمل جراحی بزرگ کردن چانه :

از عمل جراحی بزرگ کردن چانه به منظور کامل کردن استخوان موجود در جلوی فک و زیر دندان ها استفاده می شود لذا پروتز را در زیر پوست قرار می دهند و ظاهری قوی و مناسب برای فرد ایجاد می کنند . عمل پروتز چانه به طور معمول سرپایی و با استفاده از تجهیزات اولیه انجام می شود ولی ممکن است این عمل در بیمارستان نیز انجام شود . مدت زمان جراحی به عوامل زیادی بستگی دارد ولی معمولا بین 45 دقیقه تا یک ساعت و نیم زمان می برد .

شکاف های مورد نیاز برای پروتز چانه در ناحیه ی  زیر چانه و یا داخل دهان بین لثه و لب پایین ایجاد می شود که در صورت استفاده از این روش هیچ جای زخمی در بیمار مشاهده نخواهد شد . پس از ایجاد شکاف مورد نیاز پروتز در محل قرار می گیرد . سپس با توجه به توازن پروتز با دیگر اجزای صورت آن را اصلاح می کنند . پس از انجام این کار پروتز را در محل قرار داده شده بخیه می زنند و به این ترتیب عمل جراحی کامل می شود . بخیه های زده شده در داخل دهان بعد از 10 روز خود به خود حل می شوند و نیازی به کشیدن آن ها نیست اما اگر از بخیه  های خارج دهانی استفاده شده باشد لازم است پس از مدت زمانی توسط پزشک کشیده شوند .

دکتر زینب فرخ   پوست  مو ، زیبایی لیزر ( لیفت صورت با نخ  , از بین رفتن خط خنده , لیفت صورت با نخ PDO )

 

دکتر زینب فرخ

درباره نویسنده

لیزر موهای زائد | لیفت با نخ | تزریق ژل لب
برخی از خدمات دکتر زینب فرخ : روش های جوانسازی پوست برداشتن لک صورت ، لیفت با نخ غبغب و صورت ، تزریق بوتاکس ، تزریق ژل لب و… لیزر موهای زائد و...

پاسخ

چهارده + سیزده =